Oglasi za posao - Kasir

KASIR

Beograd

Opis posla:

-          Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama, prodaja karata za predstave, koncerte i filmove

-          Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova, posluživanje potrošača

-          Komunikacija sa potrošačima u cilju pružanja informacija o aktuelnim filmskim projekcijama, koncertima i predstavama

-          Poštovanje procedura i propisa kompanije

Uslovi:

-          IV stepen stručne spreme

-          Minimum godinu dana iskustva na istim ili sličnim poslovima

-          Poznavanje rada na računaru

-          Dobre komunikacijske sposobnosti

-          Sposobnost prilagođavanja različitim ljudima i zahtevima posla

Nudimo:

-          Početni trening i upoznavanje sa procesima rada

-          Pozitivnu i prijatnu radnu atmosferu

-          Redovnu isplatu

-          Mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja

Molimo Vas da prijave i biografije pošaljete elektronskim putem na mail

[email protected].rs